ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Świąteczne zagadki

Data publikacji: 21/12/2023

Składniki na pierniczki zostały odnalezione! W dniach 15 i 19 grudnia w filii Piaseczno przy Szkolnej 18 zorganizowaliśmy Świąteczną Grę Biblioteczną dla dzieci wraz z rodzicami. Na początku warsztatów ustalaliśmy jakie składniki potrzebne są do upieczenia pierniczków. Następnie dzieci szukały obrazków po całej bibliotece. Za każdy obrazek uczestnicy otrzymywali zadanie do wykonania, a za wykonane zadanie – pieczątkę. Dzieci rozwiązywały krzyżówki, labirynty, rebusy, zagadki, liczyły bombki i renifery, dekorowały papierowego pierniczka, układały puzzle.

Dzieci miały dużą frajdę z biegania po całej bibliotece i szukania obrazków. Za rozwiązanie zadań były nagrody. Uczestnicy otrzymali książki oraz słodkości: cukierki, lizaki i pierniczki. Za pierniczki dziękujemy seniorom z „Przystani pod Klonami”.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl