ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wieczór z Toro

Data publikacji: 26/03/2021

24 marca 2021 roku odbyło się spotkanie autorskie online z Karoliną Grabarczyk i Niką Jaworowską-Duchlińską dotyczące najnowszej książki tego duetu. Spotkanie prowadziła Joanna Piekarska (Muzeum Czerwonego Kapturka). Joanna oprócz samodzielnie uszytej, przepięknej sukni w kolorze okładki TORO, miała kolczyki przygotowane specjalnie na tę okazję przez córkę – kolczyki zebry przyciągały uwagę i były w kręgu zainteresowania uczestników spotkania. Prowadząca spotkanie oraz autorka tekstu i ilustratorka to doskonałe trio, które mamy nadzieję gościć jeszcze nie raz w naszej bibliotece.

TORO to niezwykła pod względem treści i grafiki, pięknie wydana książka, za której powstaniem stoi Grupa Artystyczna 2WILKI oraz Agencja Wydawnicza Ad Fontes. Biblioteka Publiczna w Piasecznie wsparła wydanie książki, którą będziecie mogli wypożyczyć w naszych placówkach.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl