Wyniki Konkursu z Okazji Światowego Dnia Opowiadania Historii

Data publikacji: 12/05/2023

20 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Opowiadania Historii, z tej okazji razem z wydawnictwem Rebel zorganizowaliśmy konkurs Story Cubes. Zasady były banalnie proste, my rzuciliśmy kośćmi, a wy korzystając ze swojej wyobraźni układaliście opowiadanie na podstawie wylosowanych obrazków. Wasza kreatywność nas zachwyciła.

Wyniki Konkursu:

Laureat: Anna Marcikowska “Balonowy królik”

Wyróżnienie: Uliana Kuzmina “Była sobie owca”

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Opowiadania, które nadesłaliście, były niezwykle inspirujące i pełne kreatywności. Dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do kontynuowania twórczej przygody z opowiadaniem historii.