Wyniki konkursu Zaprojektuj swojego robota

Data publikacji: 06/10/2021

W Bibliotece Publicznej w Piasecznie, w filii przy ul. Kościuszki był organizowany konkurs na pracę plastyczną, przestrzenną „Zaprojektuj swojego robota” dla dzieci w wieku 9-12 lat .  Dnia 30 września zebrała się komisja konkursowa i oceniła prace dzieci. Wpłynęło 15 prac konkursowych.

Komisja oceniająca brała pod uwagę następujące kryteria:

• samodzielność wykonania pracy
  • kreatywność, oryginalność
  • walory artystyczne
  • zgodność z tematem

Komisja oceniająca wyłoniła zwycięzców konkursu:

I miejsce Sonia Woźnicka

II miejsce Aniela Lewińska

III miejsce Bronisława Mazzol

Wyróżnienia przyznano:

Michałowi Trajerowi, Kacprowi Modelskiemu, Emilii Szczygielskiej i Barbarze Truszkiewicz

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym oraz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zapraszamy do biblioteki, do oglądania robotów nagrodzonych w konkursie. Będą wyeksponowane w części biblioteki dla dzieci i młodzieży. Do zobaczenia w bibliotece!