ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wystawa prac Wiktorii Kurek

Data publikacji: 19/12/2023

Zapraszamy do oglądania prac Wiktorii Kurek.

Wystawę  można podziwiać do końca stycznia 2024 roku w Bibliotece Głównej w Oddziale dla dzieci i młodzieży,  w godzinach otwarcia biblioteki.

…Nazywam się Wiktoria Kurek i mam 19 lat. Jestem obecnie modelką, fotografką i infuencerką. Mając zaledwie 15 lat, odważyłam się i zgłosiłam do pierwszego konkursu i zostałam Miss Skarżyska 2015. Wtedy to zrobiłam pierwszy krok do mojego rozwoju. Mimo odmiennych zdań znajomych spróbowałam i było warto. Rok później zostałam I Wice Miss Województwa Świętokrzyskiego. Zgłosiłam się również do konkursu Miss Warszawy, gdzie zostałam IV Wice Miss. No i wreszcie konkurs Miss Polski co było moim marzeniem od dzieciństwa. Dostałam się do Top 16 i zostałam ambasadorką konkursu Miss Polski 2022 na województwo świętokrzyskie. Dzięki tym konkursom biorę udział w pokazach mody i w sesjach zdjęciowych. To wspaniałe momenty w moim życiu, dzięki którym nabieram doświadczenia i umiejętności. Cały ten czas uczęszczam do Technikum o profilu fotografia i multimedia i rozwijam się jako fotograf. Robię zdjęcia plenerowe, studyjne i produktowe. To dopiero początek, ale już jestem dumna z moich zdjęć. Moją pasją jest też rysowanie co pozwala mi się odstresować i zatrzymać w tym moim zabieganym życiu codziennym. Rysunek towarzyszył mi od dziecka, zaczynałam od kredek, farb, pasteli, ołówka i markerów. Trochę potrwało aż znalazłam swój styl w którym dobrze się czuję. Teraz pojawiają się u mnie tylko rysunki wykonane markerami.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl