ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Warsztaty scrapbookingowe dla młodzieży

Data publikacji: 20/12/2023

Filia Józefosław wyszła naprzeciw prośbom i zorganizowała warsztaty świąteczne dla młodzieży 12+. Zbliżają się te wyczekiwane dni w roku, kiedy dekorujemy nasze domy. Na warsztatach w bibliotece przygotowaliśmy zawieszkę z elfami i książkami, która ozdobi młodzieżowe pokoje i jednocześnie przypomni o czytaniu książek w święta.

Do zawieszki w kształcie bombki uczestnicy użyli kolorowych papierów scrapbookingowych, zaroiło się od elfów i mikołajów, były też obrazki przedstawiające prezenty i książki. Dodaliśmy półperełki, sizal, taśmy z bąbelkami i koroneczki. Nie mogło też zabraknąć brokatu i sztucznego śniegu.

Wszystkim spodobała się taka forma zabawy z papierem. Uczestnicy warsztatów już nie mogą się doczekać, żeby powiesić swoje nowe ozdoby lub podarować zawieszki najbliższym.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl