Wystawki prac – Portret pluszowego misia

Data publikacji: 01/12/2021

Każdy z nas miał kiedyś swojego ulubionego pluszaka – puchatego, małego lub dużego, do przytulania i odpędzania strachów. Z okazji Dnia Pluszowego Misia, który obchodziliśmy w listopadzie, filie Józefosław i Zalesie Górne przygotowały zabawę plastyczną dla czytelników. Zadaniem było sportretowanie swojego ulubionego misia, jednak prace plastyczne wyszły poza temat i otrzymaliśmy portrety ukochanych maskotek różnej maści. Zapraszamy na wystawki prac do obu filii – dostępne są do końca grudnia.