15-lecie Klubu Poszukiwaczy Słowa

Data publikacji: 21/10/2020

Działający przy Bibliotece Publicznej w Piasecznie literacki Klub Poszukiwaczy Słowa w tym roku obchodzi 15-lecie swojego istnienia. Z tej okazji została wydana już piąta antologia zawierająca utwory poetyckie i prozatorskie dziewiętnastu autorów. Wśród nich są literaci z bardzo dużym dorobkiem twórczym, jaki i amatorzy piszący sercem. Utwory zawarte w antologii są efektem comiesięcznych spotkań w Filii Biblioteki Publicznej w Piasecznie, przy ul. Kościuszki 49. Autorzy pod czujnym okiem pani Joli Kraszki, naszej bibliotekarki, stworzyli razem kolejny tom prezentujący ich twórczość. Antologia jest poświęcona pamięci Ryszarda Sobieszczańskiego, jednego z twórców Klubu, a także mentora i nauczyciela.

Wieczór promujący antologię miał się odbyć 21 października 2020, jednak ze względu na sytuację związaną z Covid-19, został przełożony na inny termin.

Książka niebawem będzie dostępna w placówkach Biblioteki Publicznej w Piasecznie. Można ją będzie również kupić w Bibliotece Głównej, ul. Jana Pawła II 55. E-book jest dostępny na naszej stronie i można go pobrać bezpłatnie (POBIERZ 79MB: ANTOLOGIA KLUBU POSZUKIWACZY SŁOWA 2020).

Antologia Klubu Poszukiwaczy Słowa Ebook

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z V Antologią Klubu Poszukiwaczy Słowa. Będzie to okazja do bliższego poznania literatów z Piaseczna i okolic oraz ich twórczości.

Lista autorów

1. Elik Aime’e
  2. Danuta Batoszuk
  3. Paweł Biliński