ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Warsztaty scrapbookingowe

Data publikacji: 26/04/2024

Nasze warsztaty scrapbookingowe dla dorosłych odbyły się w Dniu Książki. Postarałyśmy się o nawiązanie do ukochanej tematyki – czytelnictwa.

Na gotowej bazie w kształcie taga powstały art journalowe albumiki. Papiery scrapbookingowe dopasowaliśmy do okazji. Jest tam stare pismo w tle, przedruki gazet, archaiczne ilustracje. Uczestniczki miały okazję wyciąć i dobrać samodzielnie książkowe dodatki, tekturkowe pióra, kałamarze, stare maszyny do pisania. Albumiki wykonane przez czytelniczki zyskały retro wygląd m.in poprzez potuszowanie brzegów stron.

Teraz pozostało wkleić do naszych albumików vintage ulubione cytaty lub zdjęcia. Niektóre uczestniczki postanowiły sprezentować swoje prace znajomym “molom książkowym”. Na kolejnych warsztatach również poruszymy książkowy temat, ponieważ będą się one odbywać w Tygodniu Bibliotek.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl