Andy i Patagonia w Klubie Podróżnika

Data publikacji: 11/03/2024

W czwartek, 7 marca, w Klubie Podróżnika wystąpił pan Tadeusz Kałuski – student piaseczyńskiego UTW oraz nasz czytelnik. Tematem prezentacji Tadeusza były Andy i Patagonia. Prezentacja ta była efektem dwóch wycieczek odbytych do Ameryki Południowej w latach 2004 i 2008.

W pierwszej części spotkania pan Tadeusz zabrał nas na Argentyńskie i Chilijskie stoki Andów. Następnie odwiedziliśmy Patagonię z przepiękną i bujną florą i fauną Ziemi Ognistej.

Dziękujemy panu Tadeuszowi za podzielnie się z nami niezwykłą atmosferą odwiedzonych miejsc
A wszystkich naszych czytelników serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu Klub Podróżnika.