ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Bibliotekarze czytają “Biblioteczne Rymowanki”!

Data publikacji: 17/04/2020

Bibliotekarze nie próżnują! Czasem nawet rymują! Pamiętacie nasze „Biblioteczne Rymowanki”? Autorem jest Przemysław Kowalski, koordynator Strefy Multi w bibliotece głównej w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym. Dziś czytamy je dla naszych Czytelników z podziałem na role.

Na wstępie słowo komentarza od Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Daniela Putkiewicza. Gościnnie wystąpiła również pani Hanna Kułakowska-Michalak — zastępca Burmistrza. W przedsięwzięciu wziął udział dyrektor biblioteki Łukasz Krzysztof Załęski, zastępca dyrektora oraz kierownik działu promocji Sylwia Chojnacka-Tuzimek oraz pracownicy biblioteki: Przemysław Kowalski, Tomasz Korczak, Urszula Bąkowska, Agnieszka Wasiłek, Agata Wolszczak, Monika Berkowicz oraz Joanna Miter-Cena. Ze względu na sytuację realizacja nagrań odbyła się w warunkach domowych. Zobaczcie rezultat! Zapraszamy na seans. Do zobaczenia w kolejnych filmach!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl