ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Chris Carter – jeden z najchętniej czytanych autorów kryminałów

Data publikacji: 24/04/2020

Drodzy Czytelnicy! Czy są tu fani mrocznej i ciężkiej literatury? Jeśli tak, chcemy dziś polecić jednego z najlepszych autorów powieści kryminalnych. Wygląda jak frontman rockowego zespołu (nie bez przyczyny, bo przez dziesięć lat był gitarzystą w różnych rockowych zespołach). Studiował psychologię i zaburzenia kryminalne. Jako psycholog kryminalny badał i przesłuchiwał licznych zbrodniarzy, w tym seryjnych morderców, dlatego też postacie w jego książkach są tak bardzo realne. O kim mowa? Nazywa się Carter… Chris Carter. W Polsce ukazało się Jego dziesięć książek, a najnowsza „Polowanie na zło” zupełnie niedawno, w kwietniu.

Głównym bohaterem cyklu jest detektyw Robert Hunter i jego partner Carlos Garcia, którzy rozwiązują kryminalne zagadki. Powieści Cartera, pomimo że czasami są bardzo mocne, brutalne i ciężkie, czyta się jednym tchem.

Po ponownym otwarciu naszych placówek serdecznie zapraszamy do wypożyczeń! W swoich zbiorach mamy zarówno książki, jak i audiobooki autora. A jeśli macie Państwo chęć na spotkanie z Chrisem online, zapraszamy na wydarzenie na stronie Wydawnictwa Sonia Draga.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl