Co można zrobić z książką?

Data publikacji: 07/04/2022

W tym tygodniu bibliotekę w Złotokłosie odwiedziły dzieci z klas 02 i 3b ze Szkoły Podstawowej w Złotokłosie. Uczestniczyły w warsztatach „Co można zrobić z książką?”.

A co robiły? Uczestniczyły w burzy mózgów. Tworzyły nowe tytuły z wyrazów zaczerpniętych z tytułów wybranych książek. Może się domyślacie, jakie książki dzieci miały do dyspozycji?

Na zakończenie każde dziecko wybierało z bibliotecznych półek książkę, która je zainteresowała i uzasadniało swój wybór. Przy okazji rozmawialiśmy o ulubionych seriach, pasjach i o czytaniu w ogóle. Było dynamicznie i wesoło.