ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

DKK w Józefosławiu

Data publikacji: 25/04/2024

24.04.2024 roku odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Publicznej- filii Józefosław. Tym razem podjęliśmy się dyskusji o książce M.Hena “Segretario”. To najbardziej awanturnicza powieść historyczna, w której autor przedstawia barwny opis Krakowa, Europy XVw. Poznajemy Georga a raczej Gredechin, która w przebraniu mężczyzny zdobywa wiedzę na studiach medycznych. O swoich perypetiach związanych z tym kamuflażem pisze do swojej przyjaciółki Ennelyn. Zakochana w Filipie nie może mu powiedzieć o swoim uczuciu, raz , że jest jej mentorem w drodze do wiedzy, a dwa jest w przebraniu chłopca. Różne dylematy targają duszą młodej dziewczyny.

Taka powieść w listach, do której zachęcam wszystkich , by ją przeczytali. Nasza dyskusja też była gorąca, ale dzięki temu ciekawa i interesująca.

Następne spotkanie DKK zaplanowane jest na 13.05 (poniedziałek) godz. 17.00 w Bibliotece w Józefosławiu. Porozmawiamy o książce N.Sparksa  “Jesienna Miłość”.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą i lubią czytać do dyskusji.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl