Czerwcowe spotkanie Klubu Poszukiwaczy Słowa

Data publikacji: 26/06/2023

21 czerwca spotkaliśmy się w bibliotece w ramach Klubu Poszukiwaczy Słowa by wspólnie obcować ze słowem. Tym razem słuchaliśmy wierszy i prozy skupionej wokół słów “pył” i “retro”. Dzieliliśmy się opiniami i życzliwymi uwagami dotyczącymi przygotowanych i odczytywanych tekstów. Rozmowy toczyły się także na temat czystości języka i poprawności językowej. Klubowicze wspominali swoje pierwsze utwory i szkolnych polonistów. Na przyszły raz wylosowano słowa “kamień” i “mechanizm”. A już po wakacjach widzimy się na Festiwalu Pięknej Książki 16 września, gdzie, jak co roku, swoje stoisko będzie miał również Klub Poszukiwaczy Słowa i odbędzie się Turniej Jednego Wiersza. Zachęcamy do udziału i do zobaczenia!