ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Dzień Pluszowego Misia – Głosków

Data publikacji: 21/11/2023

We wtorkowy poranek w Filii Głosków razem z bibliotecznymi misiami czekaliśmy na dzieci z Przedszkola nr 6 na lekcje biblioteczne z okazji święta misiów. Dwie grupy przedszkolaków już od dziś mogli z nami świętować Dzień Pluszowego Misia.

Przedszkolaki  przybyły do nas ze swoimi pluszowymi misiami i wspólnie z nimi zapoznały się z książkami o misiach, które można wypożyczyć  w naszej bibliotece. Następnie dzieci obejrzały prezentację o misiu pluszowym, poznały jego historię, a także innym bohaterów misiowych. Kolejnym punktem spotkania było zapoznanie przedszkolaków z historią Misia Wojtka. Miś ten był prawdziwym żołnierzem i  brał udział w bitwie o Monte Cassino.  Dzieci wysłuchały opowiadania z książki ” Podróże misia Wojtka” , a także obejrzały film, który przedstawił historię Wojtka  i zdjęcia pomników  tego sławnego misia.

Dziękujemy za spotkania.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl