Dzień Swetra w bibliotece

Data publikacji: 19/10/2021

W piątkowy wieczór grono czytelniczek spotkało się w bibliotece, by świętować Dzień Swetra.

Była sweterkowa moda, druty, szydełka i motki oraz żartobliwy audiobook Kasi Nosowskiej do posłuchania. Nie obyło się też bez ciekawych rozmów w trakcie dziergania z prowadzącą Katarzyną Jezierską-Tratkiewicz. Zaprezentowane zostały zagadki frazeologiczne wykonane szydełkiem, które uczestniczki chętnie zgadywały. Oprócz tych atrakcji mogliśmy podziwiać zdjęcia szydełkowych prac, ujęte na wspaniałych fotografiach udostępnionych i wykonanych przez Sylwię Biernacką.

Czekamy na kolejne takie inspirujące spotkanie.