Głosuj na Budżet Obywatelski Gminy Piaseczno!

Data publikacji: 20/09/2023

Trwa głosowanie na projekty w tegorocznym Budżecie Obywatelskim. Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców gminy Piaseczno.
Na głosowanie poświęcisz tylko chwilę, a z efektów będziesz cieszyć się przez kolejne kilka lat. Nie zwlekaj, zagłosuj do 24 września 2023 r.: https://piaseczno.budzet-obywatelski.org/

Czym jest Budżet Obywatelski?
To wydzielona część budżetu gminy Piaseczno, o której przeznaczeniu zdecydują w głosowaniu mieszkańcy. W tym roku do dyspozycji jest 1 mln złotych.

Co daje udział w Budżecie Obywatelskim?
Masz możliwość bezpośredniego decydowania o tym, na co zostaną wydane środki z budżetu gminy. Masz realną szansę zrealizować własne pomysły oraz zmienić wizerunek Twojego otoczenia. To Twój wkład w rozwój gminy!

Kto może wziąć udział?
W procesie Budżetu Obywatelskiego może uczestniczyć każdy mieszkaniec gminy Piaseczno.

Każdy uprawniony mieszkaniec ma prawo głosować tylko raz – elektronicznie bądź za pomocą tradycyjnych kart papierowych, wrzucając wypełnioną kartę do urny w jednej z poniższych lokalizacji (w godzinach pracy placówki):
– Urząd Miasta i Gminy w Piasecznie, ul. Kościuszki 5,
– Filia Biblioteki Publicznej w Złotokłosie, ul. 3 Maja 30 (budynek OSP, I piętro),
– Filia Biblioteki Publicznej w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3,
– Punkt Biblioteczny w Kamionce, ul. Główna 42,
– Filia Biblioteki Publicznej w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A (I piętro),
– Biblioteka Publiczna w Piasecznie, ul. Jana Pawła II 55 (CEM).