Impresje kwiatowe – Malarstwo Pauliny Leszczyńskiej

Data publikacji: 06/03/2024

W filii Józefosław przez cały marzec można podziwiać wystawę malarstwa pani Pauliny Leszczyńskiej “Impresje kwiatowe”.

Wystawa pt. „Impresje kwiatowe” to zbiór prac powstałych na przełomie 2021/2023 roku. Artystka Paulina Leszczyńska prezentuje obrazy olejne i akrylowe przedstawiające bukiety oraz kwiaty w powiększeniu. Bukiety w większości malowane są farbami olejnymi za pomocą tradycyjnych narzędzi malarskich.

Artystka skupia się na pięknie samej natury, poprzez kolor i powiększenie wprowadza nas w pewnego rodzaju bajkowość, jaką mają rozmaite gatunki kwiatów. Wchodzimy tutaj w świat wyobraźni i fantazji.

Zapraszamy serdecznie do podziwiania wyjątkowych, bajkowych obrazów swoim ciepłem zbliżających nas do wiosny.

Więcej o autorce na stronie: www.paulinaleszczyńska.com