ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Klub podróżnika: Izrael

Data publikacji: 04/03/2024

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się w czwartek, 4 kwietnia  o godzinie 17:30. Tym razem gościć będziemy Annę Szczypinska, która zabierze nas w podróż po Izraelu obserwowanego oczami jego mieszkańca.

 

Anna Szczypińska to  współautorka książki “Sababa – czyli Izrael z przymrużeniem oka”. Od 15 lat mieszka w Izraelu, gdzie współprowadzi jedną z największych polskich firm turystycznych na Bliskim Wschodzie oraz portalu informacyjnego www.izrael24.pl.. Jej pasją jest dzielenie się swoją wiedzą o tym fascynującym kraju oraz odkrywanie jego najciekawszych zakątków.

 

Podczas naszego spotkania Anna opowie nam o codziennym życiu w Izraelu, jego kulturze, tradycjach i zwyczajach. Będzie to niecodzienna okazja, aby spojrzeć na ten kraj z zupełnie nowej perspektywy.

 

Po spotkaniu będziecie mogli zakupić książkę autorki.

 

Nie przegapcie więc okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę o Izraelu i zainspirować się do kolejnych podróży. Do zobaczenia!

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl