ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Klub Podróżnika: Japonia – jaka jest na co dzień

Data publikacji: 23/08/2023

Zapraszamy Was na niezwykłe spotkanie Klubu Podróżnika. Tym razem naszym gościem będzie Paulina Walczak-Matla, autorka książki “Japonia. Subiektywny przewodnik nieokrzesanego gaijina”, prowadząca blog rodzinawswiat.pl. Razem z rodziną Paulina spędziła dwa lata w Japonii, co zaowocowało fascynującą opowieścią o życiu tamtejszego społeczeństwa, nie bez humoru opisującą trudności obcego w nowym środowisku.

Podczas spotkania Paulina podzieli się przygodami z Japonii, ukazując, jak Polacy egzotyczni dla miejscowych odnajdują się w obcym kraju. Książka pełna swady i autentyczności rzuca światło na codzienne życie i relacje międzykulturowe, ukazując piękno i wyzwania bycia “gaijin”.

Dołączcie, by razem z Pauliną czerpać z jej podróżniczych doświadczeń, odkrywać Japonię  i poznać historię nietuzinkowej rodziny na emigracji.

Data: czwartek 21.09.23  Godzina: 17:30  Miejsce: czytelnia II piętro Biblioteka Publiczna w Piasecznie ul. Jana Pawła 55

Serdecznie zapraszamy.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl