Książkowe Pogadanki Pielęgniarki #4 – Ciało ludzkie

Data publikacji: 11/10/2020

To już czwarty odcinek naszego filmowego cyklu – Książkowe Pogadanki Pielęgniarki! Zapraszamy wszystkie ciekawskie dzieciaki i nie tylko na kolejne spotkanie z Magdą – pielęgniarką. Dziś usłyszycie opowieść o fantastycznej maszynie, a jest nią ludzkie ciało! Jesteście ciekawi, co znajduje się w środku ciała? A może zastanawialiście się, czy serce można zatrzymać i gdzie znika połknięte jedzenie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w 4 odcinku z cyklu „Książkowe Pogadanki Pielęgniarki”!

Drodzy widzowie mali i duzi, dzięki proponowanym książkom, które czekają na was w bibliotece, ciało nie będzie już miało przed Wami tajemnic!

Wspominane książki:

• “Człowiek. Jak to działa?” autorka: Marta Maruszczak, ilustracje: Tomasz Samojlik, wydawnictwo: Multico
  • “Co się wyprawia tam w środku? Ludzkie ciało” autorzy: John Farndon, Tim Hutchinson, wydawnictwo: Adamada
  • “Ciało. Jak to działa?” autorka: Marta Maruszczak, wydawnictwo: Multico
  • “Co kryje ciało” autorka: Aina Bestard, wydawnictwo: Tatarak