Kurier Mazowiecki o Bibliotece Dostępnej

Data publikacji: 31/10/2023

Nasza Biblioteka Główna była prezentowana w programie regionalnym “Kurier Mazowiecki” w telewizji TVP3. Była to dla nas okazja do podzielenia się inicjatywami, które realizujemy na rzecz osób z niepełnosprawnościami. W ramach ostatniego reportażu, który trafił na antenę “Kuriera Mazowieckiego” 30 października 2023 roku, skupiliśmy się na dostępności naszej biblioteki dla wszystkich mieszkańców. Chcemy, aby każdy miał możliwość korzystania z naszych zasobów i usług. Dlatego też w naszej placówce znajdują się liczne udogodnienia, które ułatwiają korzystanie z biblioteki osobom z niepełnosprawnościami.

Mamy nadzieję, że dzięki tej relacji więcej osób z niepełnosprawnościami odwiedzi bibliotekę i skorzysta z naszych zasobów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej biblioteki. Razem tworzymy przestrzeń kultury i wiedzy dostępną dla każdego!

“Kurier Mazowiecki” to program informacyjny poświęcony sprawom regionu Mazowsza i okolic. To jeden z najstarszych programów informacyjnych telewizji regionalnej.

Reportaż o bibliotece zaczyna się od 11:35 minuty programu: https://warszawa.tvp.pl/73788591/30102023