Kwiecień w Klubie Poszukiwaczy Słowa

Data publikacji: 06/05/2022

W czwartkowe popołudnie 28 kwietnia miało miejsce kolejne spotkanie ludzi pióra zrzeszonych w Klubie Poszukiwaczy Słowa. Tym razem na warsztat piszący wzięli dwa słowa-klucze: „człowiek” i „ciekawostka”. Słuchaliśmy i rozmawialiśmy o recytowanych wierszach i czytanych opowiadaniach, a także humoreskach i limerykach. Nie zabrakło tekstów wysokich, poważnie traktujących wybrane tematy, ale także humorystycznych, które ukazały, jak bardzo twórcza jest grupa naszych pisarzy i poetów działających w klubie. Nasze następne spotkanie odbędzie się 19 maja w Bibliotece Głównej CEM, ul. Jana Pawła II 55 (sala karmelowa). Do miłego zobaczenia.