ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Marcowa lekcja

Data publikacji: 02/03/2024

Marzec rozpoczęliśmy od lekcji bibliotecznej z grupą Szafirków. To była pierwsza wizyta dzieci w naszej bibliotece. Na początku wizyty przedszkolaki zwiedziły bibliotekę, dowiedziały się co mogą wypożyczyć i jak się zapisać. Z rozbrykanymi zerówkowiczami zagraliśmy w grę sprawdzającą wiedzę z bajek. Oczywiście dzieciom poszło świetnie. Następnie wysłuchały japońskiego teatrzyku pt. “O zajączku, który nie chciał się dzielić.” Na zakończenie nasi najmłodsi czytelnicy z dużym zainteresowaniem oglądali książki, gry planszowe oraz audiobooki i filmy z działu dziecięcego. Chciały również wysłuchać książki pt. “Książkowe potwory”. Ta potwornie fajna bajka opowiada, jak to jest być książką i stawać oko w oko z Literożercą Żarłocznym, Bazgrajem Pospolitym i wieloma innymi książkowymi potworami. A także o tym, że książki uwielbiają, kiedy je czytamy, zabieramy w podróż, wąchamy i mamy blisko siebie.

1 marca obchodzimy również Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarzy, przedszkolaki obsypały licznymi przytulasami.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl