Miłość bez jutra – spotkanie z Agnieszką Cubałą

Data publikacji: 21/03/2024

W środowy wieczór, 20.03.2024 roku, gościliśmy w Bibliotece Głównej autorkę książek związanych z powstaniem warszawskim i II wojną światową Agnieszkę Cubałę. Spotkanie poprowadził dziennikarz Michał Olszański, a w pierwszej części rozmowy uczestniczył także Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz.

Autorka opowiadała o kulisach pisania książki “Miłość bez jutra”, a także przypominała najbardziej poruszające historie, które znalazły się w książce. Wspominała także o coraz to nowych wątkach pojawiających się na jej drodze, co będzie skutkowało kolejnymi publikacjami.

Agnieszka Cubała podzieliła się także planami na najbliższe dwie książki związane z Piasecznem. Pierwsza z nich to wyczekiwana pozycja o Cecylii Plater-Zyberk, a druga to rozszerzona wersja wydanej wcześniej publikacji “Piaseczno’44”.

Na końcu spotkania autorka odpowiadała na pytania publiczności oraz rozmawiała z czytelnikami.

Wydarzenie było transmitowane na profilu Facebook biblioteki: