ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

MultiFerie – MultiZabawa!

Data publikacji: 19/01/2021

MultiFerie dobiegły końca. Rozpoczęliśmy rok 2021 pozytywną dawką energii. Było ciekawie, wesoło i kryształkowo. Dzięki internetowej aplikacji Zoom – mogliśmy spotkać się z naszymi uczestnikami i wspólnie wziąć udział w licznych zimowych atrakcjach. Na bieżąco śledziliśmy ich pracę i przekazywaliśmy wskazówki do następnych etapów działania.

Pierwszego dnia MultiFerii poznaliśmy ciekawą metodę ozdabiania serwetkami, jaką jest decoupage. Razem, krok po kroku udekorowaliśmy świece zimowymi wzorami. Efekt końcowy prac naszych uczestników był niesamowity! Dzieci znakomicie przyswoiły nową technikę i poradziły sobie z kreatywnym zadaniem.

Drugiego dnia MultiFerii nieco poeksperymentowaliśmy! Rozmawialiśmy o roztworach nasyconych i ich właściwościach. Wspólnie wykonaliśmy również eksperyment, którego efekty zachwyciły każdego pasjonata nauki. Wszystkie potrzebne materiały nasi uczestnicy otrzymali wcześniej w specjalnie przygotowanych MultiPakietach. 

Na kolejnym spotkaniu każdy z uczestników skonstruował swojego robota. Uczestnicy i tym razem nas nie zawiedli i świetnie poradzili sobie z majsterkowaniem przy pracy. Wasze roboty bezapelacyjnie skradły nasze serca. Mamy również nadzieję, że te warsztaty zainspirowały naszych młodych inżynierów do pracy nad kolejnymi wynalazkami!

Podczas MultiFerii zaprosiliśmy Was również do wzięcia udziału w dwóch webinariach, pt.: “Jak stworzyć GIFa?” oraz “Bezpieczeństwo w sieci”. Podczas tych spotkań pokazaliśmy Wam jak w najszybszy i najprostszy sposób, z wykorzystaniem bezpłatnych narzędzi przygotować swoją animację, a także jak w bezpieczny sposób korzystać z Internetu oraz czym jest hejt i jak sobie z nim radzić.

Mamy nadzieję, że, tak jak my, miło spędziliście ten zimowy czas. Jak zwykle byliście niezastąpieni! Nie da się ukryć, iż nauka skrywa przed nami coraz mniej tajemnic!

Poniżej kilka zdjęć z minionych warsztatów.

Multicentrum Biblioteki Publicznej w Piasecznie – Polajkuj, obserwuj i bądź na bieżąco!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl