Noc Bibliotek już 6 października!

Data publikacji: 02/10/2023

Tegoroczna edycja Nocy Bibliotek odbywa się pod hasłem “Absurd nie czytać!”.

Z tej okazji 6 października 2023 (piątek) zapraszamy na wspaniałe atrakcje.

W godz. 17.00-19.00 odbędzie się rodzinną gra miejska po czterech piaseczyńskich bibliotekach. W grze mogą brać udział drużyny 2-6 osobowe. Gra startuje we wskazanym przez organizatorów punkcie, a meta jest w filii Piaseczno przy Szkolnej 18, gdzie odbędzie się wręczanie nagród!

Zachęcamy do zgłaszania się. Liczba miejsc ograniczona!

Po raz kolejny z okazji Nocy Bibliotek zapraszamy na drużynowe zawody w układaniu puzzli! Zawody rozpoczną się o godzinie 17:30 w Czytelni Biblioteki Głównej (2 piętro, Oddział dla Dorosłych). W zawodach może wziąć udział pięć drużyn, od 2 do 4 osób. Dla uczestników czekają atrakcyjne nagrody!

O godz. 19:00 w Filii Piaseczno przy Szkolnej 18 odbędzie się seans filmowy przy dobrym popcornie. W tym roku oglądamy “Nasza mama gorylica”, animowana adaptacja znanej w Polsce książki Fridy Nilsson. Film o miłości, inności, empatii i trosce o słabszych. Obowiązują wejściówki!

Więcej informacji:

mail: szkolna@biblioteka-piaseczno.pl