ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Poznaj Układ Słoneczny w technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) – warsztaty dla młodzieży

Data publikacji: 25/04/2023

Z okazji Tygodnia Biblioteki oraz przypadającego roku Mikołaja Kopernika Oddział dla dzieci i młodzieży Biblioteki Głównej CEM zaprasza na warsztaty “Poznaj Układ Słoneczny w technologi rozszerzonej rzeczywistości (AR)”.

Na spotkaniu poznamy Układ Słoneczny przy pomocy specjalnych kart w technologii rozszerzonej rzeczywistości. Będzie to prawdziwa uczta dla wszystkich wielbicieli kosmosu. To połączenie zabawy, gry i nauki w najnowocześniejszym wydaniu.

Dzięki kartom AR ze znacznikami zbadasz z bliska Układ Słoneczny, zrobisz zdjęcie z ulubionymi obiektami, obejrzysz ciekawostki wideo, zagrasz w gry, a na końcu podróży weźmiesz udział w quizie finałowym, aby odebrać Dyplom Kosmicznych Supermocy.

Zajęcia dedykowane są dla osób od 9 roku życia.

Warsztaty odbędą się 12 maja (piątek), o godzinie 17:00.

Koszt zajęć 10 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: (22) 484 21 47 i mailowo: cemdzieci@biblioteka-piaseczno.pl

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić Kartę Zgłoszeniową i złożyć ją w Oddziale dla Dzieci i młodzieży Biblioteki Głównej. Zgłoszenie się do udział w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl