Przez żołądek do… literatury! Żydowskie smaki: hamantasze – Tydzień bibliotek

Data publikacji: 24/04/2024

Filia Piaseczno – Gołków Letnisko w ramach Tygodnia Bibliotek zaprasza na warsztaty kulinarne “Przez żołądek do… literatury! Żydowskie smaki: hamantasze”.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kuś.

Warsztaty dla osób od 14 roku życia.

Warsztaty odbędą się 13 maja (poniedziałek), o godzinie 17:00.

Spotkanie bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: (22) 484 21 61 i mailowo: golkow@biblioteka-piaseczno.pl

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić Kartę Zgłoszeniową młodzież oraz Kartę Zgłoszeniową osoba dorosła i złożyć ją w Filii Piaseczno Gołków-Letnisko, ul. Główna 5a najpóźniej w dniu zajęć. Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.