Sierpień z kryminałem w DKK

Data publikacji: 27/06/2022

Już dziś zapraszamy na sierpniowe spotkanie DKK. Zobaczymy się we wtorek, 23 sierpnia, o godzinie 18:00 w czytelni Biblioteki Głównej, aby porozmawiać o książce Ane Riel pt. “Żywica”.

“Co się dzieje, jeśli kochasz kogoś tak bardzo, że chcesz go zatrzymać przy sobie za wszelką cenę, w bezpiecznym miejscu?

Rodzina Haarder mieszka na odosobnionej, porośniętej świerkami małej wysepce i z rzadka kontaktuje się z obcymi. Mieszkańcy sąsiedniej wyspy uważają ich za dziwnych, ale nie wtrącają się w ich życie. Gdy ojciec zgłasza śmierć 9-letniej córki, szanują ich żałobę i coraz mniej się interesują tym, co się dzieje w odosobnionym domostwie.

Żywica to wstrząsająca i zarazem wzruszająca kronika stopniowego upadku i szaleństwa, do którego może doprowadzić ludzi lęk przez kolejną utratą i traumą.” – opis z lubimyczytać.pl

Do zobaczenia!