ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Silniejsi Razem – 3 tydzień

Data publikacji: 26/09/2022

W sobotę 24.09.2022 roku, a uczestnicy projektu wyruszyli na wycieczkę do Chatki  Spełnionych Marzeń. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji. Wycieczka  rozpoczęła się od zajęć integracyjnych, po których dzieci uczestniczyli w warsztatach ceramicznych, plastycznych, sportowych, tanecznych, edukacyjnych i muzycznych. Ruch na świeżym powietrzu jak również różnorodność przygotowanych zajęć i atrakcji sprawiła, że uczestnicy wycieczki doświadczyli  w tym dniu niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy za pyszne i zdrowe przekąski, wspaniałe nagrody i każdy uśmiech. Jeżeli ktoś zapytał się czy marzenia się spełniają z całą stanowczością możemy odpowiedzieć, że w Chatce Spełnionych Marzeń wszystko jest możliwe.

Natomiast w niedzielę, 25.09.2022 roku, dzieci w grupach rozpoczęły zajęcia sportowe, zajęcia z pierwszej pomocy, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz lekcje języka polskiego. Podczas zajęć językowych dzieci poznały podstawowe zwroty grzecznościowe oraz uczyły się zachowania i słówek podczas robienia zakupów. Nauczyły się również piosenki, którą wspólnie chętnie zaśpiewali. 
Po obiedzie i przy sprzyjającej pogodzie wyszliśmy na plac zabaw i boiska szkolne, gdzie dzieci korzystały ze zjeżdżalni, dmuchańców, dostały też popcorn i watę cukrową. Dzień zakończyliśmy kinem i relaksem w salach. 
Do zobaczenia za tydzień. 
 
Projekt finansowany jest przez UNICEF, a realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Piasecznie i Gminy Piaseczno.

belka z logotypami do projektu Stronger Together

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl