Sleeveface – konkurs ze Szkołą Podstawową

Data publikacji: 29/02/2024

Wiemy, że uwielbiacie sesje Sleeveface z książkami, zatem do dzieła! Biblioteka Szkolna Szkoły Podstawowej im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym i filia Biblioteki Publicznej w Zalesiu Górnym zaprasza do kreatywnego działania! Przejrzyjcie okładki książek (w naszych bibliotekach już czekają na Was odłożone egzemplarze) i wybierzcie najlepszą, najbardziej inspirującą. Zaplanujcie kompozycję zdjęcia: włączcie wyobraźnię i kreatywność, dobierzcie rekwizyty, zaangażujcie dodatkową parę rąk i pstrykajcie do momentu uzyskania oczekiwanego efektu.

Pamiętajcie, aby zdjęcie dawało złudzenie zespolenia fotografowanej osoby bądź zwierzątka z graficznym motywem okładki.

Gotowe zdjęcie wraz z niezbędnymi dokumentami przynieście do biblioteki w szkole sala 32 lub prześlijcie prze Formsy w MS Office do 30.04.2024 r.

Wystawa i rozstrzygnięcie konkursu  maj 2024 r.

Konkurs zorganizowany dla uczniów SP w Zalesiu Górnym przy wsparciu biblioteki. Z nagrodzonych prac powstanie wystawa.

Kategorie wiekowe: klasy 0-3 i 4-8.

Konkurs Sleevface Regulamin

Karta