ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Poczytajki`02.24

Data publikacji: 27/02/2024

W środowe popołudnie, 21 lutego 2024r., odbyło się spotkanie z cyklu “Poczytajki”. Na początku zajęć rozmawialiśmy na temat dinozaurów, których to święto przypada na 26 lutego. Z tej okazji nasze zajęcia poświęcone były tym prehistorycznym zwierzętom. Bibliotekarka czytała dzieciom książkę pt.:”Minus trzy i nieznośna Lucy” – Krause Ute.

…. Gdy mały dinozaur Minus Trzy dostał wreszcie wymarzonego zwierzaka, nie posiadał się ze szczęścia. Szybko się jednak okazało, że kupiony na wyprzedaży w sklepie zoologicznym praludzik o imieniu Lucy jest niezwykle uciążliwym stworzeniem.
Lucy bez przerwy krzyczała, działając wszystkim na nerwy. W końcu rodzice Minusa zdecydowali pozbyć się kłopotliwego nabytku. Przestraszony Minus bardzo się tym przejął i postanowił zrobić wszystko, co możliwe, żeby zatrzymać Lucy…
Powyższy opis pochodzi od wydawcy, ze strony empik.

Bardzo zachęcamy do wypożyczeń tej uroczej i bardzo zabawnej książki. Po czytaniu dzieci wykonały samodzielnie, uroczego i przyjacielskiego dinozaura.

Dziękujemy za udział w zajęciach i zapraszamy na kolejne, które odbędą się 06 marca 2024 r. o godz. 17:00.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl