ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Sówki -Teatrzyk

Data publikacji: 18/03/2024

W czwartkowe przedpołudnie Sówki z Chatki Puchatka odwiedziły Oddział dla dzieci i młodzieży.
Przedszkolaki przychodzą do naszej biblioteki regularnie więc doskonale wiedziały, że można tu wypożyczyć przede wszystkim książki, ale również audiobooki, filmy, czasopisma, a w niektórych oddziałach nawet puzzle oraz gry.
Pani bibliotekarka przedstawiła dzieciom teatrzyk kamishibai pt. “Franek już nie narzeka”. To opowieść o wiecznie niezadowolonym z życia piekarzu. Kłopot bohatera rozwiązała mądra sowa przekazując mu w darze magiczne pudełko pełne czarodziejskich słów.

Dzieci wykonały wspaniałe sowy z magicznymi kieszonkami, w których wspólnie umieściliśmy czarodziejskie słowa. Przedszkolaki wykazały się ogromną kreatywnością przy pracy, biorąc również czynny udział w dyskusji o różnych trudnych sytuacjach, oraz o sposobach ich rozwiązywania za pomocą prostych słów: proszę, dziękuję, przepraszam.

 

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl