ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Spektakl naukowy “Odkrywcy” z Centrum Nauki Kopernik

Data publikacji: 17/04/2024

11 kwietnia w naszej bibliotece miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Na naszej sali widowiskowej uczniowie klas trzecich i indywidualni uczestnicy mogli obejrzeć spektakl naukowy „Odkrywcy”, który został zorganizowany przez Centrum Nauki Kopernik i jego wspaniałych edukatorów. Spektakl naukowy był doskonałym sposobem na pobudzenie ciekawości naukowej i zapewnienie edukacyjnej rozrywki. Warto wspomnieć, że program wydarzenia oprócz dużej dawki wiedzy merytorycznej był bogaty w efekty wizualne, użyto kolorowych substancji, światła i dźwięku by pokaz był jeszcze bardziej atrakcyjny  dla odbiorców. Najlepszym dowodem na to, iż spektakl się podobał były gromkie brawa i bisy. Czekamy na kolejne takie wspaniałe wydarzenia!

Jakby atrakcji było mało, to po spektaklu uczestnicy mieli możliwość odkrywania strefy SOWA – Strefy Odkrywania Wyobraźni i Aktywności, która funkcjonuje w naszej bibliotece i w ramach której Centrum Nauki zorganizowało takie fantastyczne wydarzenie.

Więcej o strefie SOWA przeczytać można: https://biblioteka-piaseczno.pl/placowki/sowa/

Zapraszamy!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl