ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Spotkania z Renatą Piątkowską

Data publikacji: 10/11/2023

W czwartek 9 listopada Bibliotekę w Józefosławiu oraz w Głoskowie odwiedziła Pani Renata Piątkowska.

Pisarka jest autorką ponad pięćdziesięciu książek dla najmłodszych, została odznaczona Orderem Uśmiechu, zdobyła najważniejsze nagrody przyznawane za twórczość dla dzieci. Jej książki, jako wartościowe i rekomendowane do czytania dzieciom, zostały wpisane na „Złotą Listę” Fundacji ABC XXI „Cała Polska czyta dzieciom”. Autorce towarzyszyła lektorka Malwina Kożurno, którą można usłyszeć m. in. w audiobookach z powieściami dla dzieci Renaty Piątkowskiej.

Dzieci z dużym zainteresowaniem i uwagą wysłuchały ciekawej i przejmującej opowieści Renaty Piątkowskiej o najnowszej książce pt. „Dzieci z Placu Trzech Krzyży”, która śledzi losy małych uciekinierów z warszawskiego getta.

Opowieść Renaty Piątkowskiej dopełniły czytane przez Malwinę Kożurno fragmenty książki. Najmłodsi uczestnicy spotkania poruszeni historią zadawali pytania, na które Pani Renata udzielała wyczerpujących odpowiedzi. Na koniec spotkania autorka podpisywała swoje książki, które uczestnicy zakupili.

Dziękujemy za spotkania.

Spotkanie w Józefosławiu.

 

Spotkanie w Głoskowie.

 

 

 

 

 

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl