Spotkanie autorskie z Hanną Greń

Data publikacji: 26/09/2022

W czwartek, 20 października 2022, o godzinie 17:30 zapraszamy do Biblioteki Głównej na spotkanie z Hanną Greń, autorką kryminałów, thrillerów i powieści obyczajowych.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, całe życie zawodowe związała z ekonomią. Jak na autorkę mrocznych kryminałów i thrillerów jest osobą niezwykle pogodną, dowcipną, z dużym dystansem do siebie. Debiutowała w 2014 roku. Pasjonuje się kryminalistyką. Jej mąż – emerytowany policjant – jest pierwszym recenzentem jej książek, stąd ich wiarygodność i dopracowanie merytoryczne.
– opis ze strony hannagren.pl

Wstęp wolny. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki.

Do zobaczenia!