Spotkanie autorskie z Robertem Michniewiczem

Data publikacji: 06/11/2023

Zapraszamy na kolejne spotkanie autorskie w Bibliotece Głównej, które odbędzie się w sobotę 02.12.2023 r. godz. 16:30 w Czytelni. Tym razem naszym gościem będzie Robert Michniewicz, autor powieści sensacyjnej “Partnerzy. Początek”, która znajduje się w zbiorach naszej biblioteki. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Dynowski.

Wstęp wolny. Na spotkaniu będzie można kupić egzemplarz powieści.

Robert Michniewicz: Były oficer polskiego wywiadu.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych w Polskiej Akademii Nauk. W 1984 roku jako jeden z prymusów ukończył Ośrodek Kształcenia Kadr Wywiadowczych. W polskim wywiadzie przepracował 23 lata, z czego 11 lat działał za granicą. Realizował zadania wywiadowcze na Bliskim Wschodzie, w Ameryce i Europie. W 2006 roku w stopniu podpułkownika przeszedł na emeryturę. Po zakończeniu służby zajmował się audytem i kontrolą wewnętrzną oraz bezpieczeństwem korporacyjnym. Do 2014 roku był Dyrektorem Biura Audytu i Bezpieczeństwa w Bumar sp. z o.o. i następnie w Polskim Holdingu Obronnym. Zainteresowania: literatura sensacyjna i marynistyczna, polityka, sprawy gospodarcze i finansowe, podróże, sport (siatkówka, tenis, skoki narciarskie). “Pisanie zawsze przychodziło mi z łatwością i jest jednym z moich ulubionych zajęć. Od wczesnej młodości pasjonowało mnie pisanie książek, które jednak zazwyczaj trafiały do szuflady. Przez okres mojej pracy zawodowej wielokrotnie sporządzałem dokumenty, mogące stanowić ciekawe publikacje. Pozostają obecnie w archiwach Agencji Wywiadu”.

opis ze strony: lubimyczytac.pl

Link do wywiadu z autorem