Dzień Pluszowego Misia – Głosków, klasa I

Data publikacji: 28/11/2023

Chociaż Dzień Pluszowego Misia już za nami, to w filii Głosków wciąż świętujemy. Tym razem we wtorkowy poranek odwiedziła nas klasa I ze Szkoły Podstawowej z Głoskowa. Oczywiście dzieci miały ze sobą swoje misiowe pluszaki i razem z nimi poznały książki o misiach,  wysłuchały opowiadania o misiu Wojtku, a także obejrzały film o nim. Poznały jego fantastyczną historię, jego przygody wojenne i dowiedziały się  jak wyglądają pomniki misia Wojtka w Polsce i na świecie. Oglądając prezentację o misiach dzieci mogły sobie przypomnieć znanych bohaterów książek, m.in. Misia Uszatka, Paddingtona czy Kubusia Puchatka.

Dziękujemy za cudowne spotkanie.