Warsztaty dla młodzieży: O co mi chodzi? O co im chodzi?

Data publikacji: 21/04/2022

Warsztaty dla młodzieży z klas 7, 8 i szkół średnich

• Masz czasem tak, że nie do końca rozumiesz siebie? Twoje reakcje i zachowania Cię zaskakują, a czasem nawet bardzo ich żałujesz?
  • A może nie rozumiesz innych? Tęsknisz za fajnymi relacjami, a w tym momencie są one często powodem Twojego niezadowolenia czy bólu?
  • Albo po prostu interesujesz się tym, co dotyczy relacji i komunikacji? Ciekawi Cię, co pomaga nam dogadywać się z innymi, a co jakoś to utrudnia?

Jeśli chcesz mieć większą świadomość siebie, swoich uczuć i potrzeb, to te spotkania są dla Ciebie. Jeśli chcesz odkryć, co warto mówić, by zyskały na tym Twoje relacje, nie zastanawiaj się zbyt długo!

Przed nami cztery spotkania, na których ważne będzie wszystko to, co jest ważne dla Ciebie. To Ty będziesz decydować ile, i co chcesz mówić. Spotkasz się z innymi młodymi ludźmi, z którymi wspólnie będziesz szukać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. To wszystko po to, by lepiej rozumieć siebie i innych. I by było Ci na koniec jakoś łatwiej i fajniej żyć.

Warsztaty odbędą się w poniedziałki 9, 16, 23 i 30 maja o godzinie 17:30 w Bibliotece Głównej w Piasecznie, ul. Jana Pawła II 55.

Spotkania poprowadzi Agnieszka Podleśna, trenerka komunikacji empatycznej i coach.

Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić kartę zgłoszeniową i jej skan lub zdjęcie wysłać na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl, lub zrobić to osobiście w Oddziale dla dorosłych Biblioteki Głównej.

Karta zgłoszeniowa dla osób poniżej 16 roku życia do pobrania TUTAJ

Karta zgłoszeniowa dla osób powyżej 16 roku życia do pobrania TUTAJ

Przed zgłoszeniem uczestnictwa prosimy o zapoznanie się z Regulaminu Warsztatów.

Więcej o prowadzącej warsztaty: www.agnieszkapodlesna.pl; Facebook: Kochać bardziej – Agnieszka Podleśna

Warsztaty są realizowane w ramach projektu BLISKO (2021 – 2022) “Łączy nas biblioteka — integracja poprzez literaturę, sztukę i historię regionu” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 – Priorytet 4.1.