ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Warsztaty makramowe

Data publikacji: 11/03/2024

Dzień Kobiet w filii w Józefosławiu obchodziłyśmy wyjątkowo, bo…makramowo. Miałyśmy za zadanie opleść szklane słoiki tak, by powstały z nich lampiony do świeczek na taras.  Pań chętnych do nauki było dużo i warsztaty przebiegały w miłej, twórczej atmosferze. Dodatkowo, wcześniej  postanowiłyśmy, że umilimy sobie czas przekąskami własnoręcznie przygotowanymi. Różnorodność  potraw była niesamowita. Pośród gwaru i typowo kobiecych rozmów powstawały ciekawe lampiony. Uczestniczki podzieliły się na dwie grupy. Jedne oplatały lampiony stojące, a bardziej zaawansowane osoby stworzyły wiszące lampiony z chwostem u dołu. Wszystkie prace niezwykle się udały, lampiony będą latem ozdobą naszych ogródków. Jesteśmy wdzięczne uczestniczkom za kreatywne podejście do pracy, pyszne potrawy i wspólne pogaduszki.

Warsztaty poprowadziła nasza czytelniczka pani Aneta Łukasiewicz. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i przekazaną wiedzę.
 
...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl