ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Z bibliotekarską wizytą!

Data publikacji: 29/01/2021

Mediateka – filia nr 8 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice była celem wycieczki i wymiany doświadczeń naszej dyrekcji i bibliotekarzy w dniu 19.01.2021. Kozienicka Mediateka jest otwarta dla czytelników od października 2015 roku i jest pierwszą multimedialną biblioteką w powiecie kozienickim, posługującą się najnowszymi technologiami. Mediateka zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu i wi-fi (komputery, laptopy, tablety, czytniki e-booków), najlepsze profesjonalne kursy językowe i specjalistyczne oraz przyjazną przestrzeń, sprzyjającą rozwojowi. Oprócz Mediateki mieliśmy okazję do obejrzenia studia nagrań lokalnej stacji telewizyjnej, które zrobiło na nas duże wrażenie.

Natomiast 28.01.2021 roku odwiedziliśmy zaprzyjaźnioną Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki. Tym razem z Grodziska, oprócz inspiracji i nowych pomysłów z Sali Youmedia, przywieźliśmy też ciekawą wystawę, która idealnie wkomponuje się w lutym w nasz miesiąc tematyczny. Wystawę pt. „Japońskie społeczeństwo XXI wieku” już niedługo będzie można oglądać w naszej bibliotece.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl