ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Zaczynamy – pierwszy tydzień Silniejsi Razem

Data publikacji: 12/09/2022

W weekend 10-11 września 2022 rozpoczęliśmy realizację projektu „Silniejsi Razem/Stronger Together” dla 150 dzieci z Polski i Ukrainy. W programie zaplanowana jest nauka języka polskiego, dużo zabawy, zajęć sportowych, wyjazdy oraz integracja.

Pierwsze zajęcia zorganizowane były pod hasłem: muzyka, sport i pierwsza pomoc. Dzień rozpoczęliśmy od nauki języka polskiego. Następnie była integracja, podział na grupy i zabawa przy muzyce i przygotowania do wspólnego koncertu pod czujnym i profesjonalnym okiem Joanny Konrad. Dzieci wykonały utwory w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim, a na widowni podziwiali ich rodzice i opiekunowie.

Na hali sportowej o kondycję i energię zadbał Krzysztof Magdziarz, a ciekawe i potrzebne szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przeprowadził Rafał Turek.

Kolejne zajęcia już 17-18.09.2022.

Projekt finansowany jest przez UNICEF, a realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Piasecznie i Gminy Piaseczno.

belka z logotypami do projektu Stronger Together

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl