ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

2 lokalne nowości książkowe

Data publikacji: 12/04/2021

Chcielibyśmy przedstawić Wam, drodzy Czytelnicy, 2 nowości. 

Pierwszą publikacją jest książka pod tytułem: „Kapliczki znad Jeziorki” autorstwa Małgorzaty Siuty. Jest to zbiór zdjęć wraz z historiami najciekawszych krzyży oraz kapliczek przydrożnych z terenu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i Gminy Piaseczno. Projekt powstał dzięki współpracy z Mazowieckim Zespołem Parków Krajobrazowych oraz Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym. Wydawcą jest Gmina Piaseczno.

Drugą publikacją jest książka biograficzna Barbary Tokarskiej pod tytułem „Zdzisław Tokarski: Życie w trudnych i nie tylko trudnych czasach”. Jest to „opowieść pełna ciepła i miłości do drugiego człowieka” (M. Olszewska). Książka opowiada historię i przywołuje wspomnienia Pana Zdzisława Tokarskiego, człowieka wojny, który pracował na rzecz Polski i „naszej małej ojczyzny- Zalesia” (M. Olszewska).

.

Obydwie książki już niebawem będą dostępne w naszej bibliotece!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl