ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

3. Szaradziarskie Mistrzostwa Piaseczna

Data publikacji: 02/03/2020

Za nami 3. Szaradziarskie Mistrzostwa o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. W tym roku po raz pierwszy w nowej bibliotece w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym zebrało się duże grono miłośników krzyżówek z całej Polski. Nie zabrakło również reprezentantów Piaseczna i okolic. Uczestnicy rywalizowali o tytuł Mistrza w dwóch rundach po 75 minut. Pierwsza dotyczyła tematów ogólnych, druga natomiast skupiała się wokół lokalnych miejsc związanych z Piasecznem. 

Puchary i nagrody wręczył Przewodniczący Rady Miejskiej w Piasecznie Piotr Obłoza wraz z zastępcą dyrektora biblioteki Sylwią Chojnacką-Tuzimek. Tytuł mistrza 3. Szaradziarskich Mistrzostw Piaseczna otrzymał Dawid Kupiec z Warszawy, a tytuł Wicemistrza Paweł Kustroń z Krakowa. Dyplom dla Najlepszego Mieszkańca Piaseczna otrzymał Piotr Jastrzębski. Dyplom dla Najmłodszego Uczestnika trafił do dziesięcioletniej Adrianny Burchard. 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl