Gala Kobiecej Osobowości Roku 2023

Data publikacji: 12/03/2024
W piątek 8 marca 2024 roku w sali widowiskowej Biblioteki Głównej, przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie odbyła się uroczysta gala Konkursu Kobieca Osobowość Roku 2023 Gminy Piaseczno. Konkurs zorganizowała Piaseczyńska Rada Kobiet. Współorganizatorami wydarzenia były Biblioteka Publiczna w Piasecznie, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie i Biuro Promocji i Kultury Gminy Piaseczno. To niezwykłe wydarzenie odbyło się już po raz trzeci w Dzień Kobiet.

W tym roku podczas finałowej gali Kobiecej Osobowości Roku 2023 w Gminie Piaseczno główne nagrody otrzymały:
  • Małgorzata Szturomska w kategorii: działalność kulturalna i edukacyjna
  • Anna Kolińska w kategorii: działalność społeczna
  • Daria Szymańska w kategorii: biznes i otoczenie
Zarówno laureatkom, jak i wszystkim zgłoszonym kandydatkom, serdecznie gratulujemy!