ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Historia biblioteki w Głoskowie – lekcja biblioteczna

Data publikacji: 29/11/2023

W środę 29 listopada spotkaliśmy się z uczniami Szkoły Podstawowej z Głoskowa na lekcji bibliotecznej, której tematem była filia w Głoskowie.

Podczas spotkania  dzieci: wysłuchały rozdziału o filii w Głoskowie z książki Urszuli Bąkowskiej “Historia piaseczyńskich bibliotek”, obejrzały zdjęcia jak zmieniała się filia oraz inne piaseczyńskie biblioteki, dowiedziały się co dzieje się w naszej bibliotece, jakich autorów książek zapraszamy, jakie organizujemy spotkania i zabawy  z dziećmi, a także jak kiedyś wypożyczało się książki a jak dziś.  Nie zabrakło również rozmowy o budowie książki i o tym jak je szanować.

Na koniec spotkania uczniowie obejrzały cała naszą bibliotekę i jej księgozbiór. Bardzo spodobał się dzieciom box akustyczny i możliwość odsłuchania kaset na walkmanie.

Dziękujemy Paniom nauczycielkom  oraz uczniom za miłe spotkanie.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl