Hiszpańska lektura i tapas w DKK

Data publikacji: 27/10/2021

Opinie o wybranej lekturze kolejny raz były podzielone. Klubowiczki, które czytały wcześniejsze pozycje Pereza-Revertego uznały, że „Falco” rozczarowuje, dlatego nie wszystkie dokończyły lekturę. Jednak niektórym uczestniczkom spotkania książka spodobała się na tyle, że od razu sięgnęły po kolejną część tego cyklu.

Wtorkowa dyskusja umilona była hiszpańskimi tapas – oliwkami, szynkami, serami i karczochami. Ten drobny poczęstunek przygotowany przez bibliotekarki był małą niespodzianką przygotowaną dla klubowiczek.

Rozmowa była niesamowicie wciągająca. Nie brakowało wniosków z różnych perspektyw, zarówno dotyczących głównego bohatera jak i burzliwej historii Hiszpanii pierwszej połowy XX wieku.

Kolejne spotkanie odbędzie się 30.11 o godzinie 18:00. Spotkamy się aby porozmawiać o książce Dmitra Glukhovskyego pt. “Futu.re”. Dodatkowo, dla chętnych, odbędzie się rozmowa o książce “Lolita” Vladimira Nabokova.