ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Japońska książka w DKK – Spotkanie online LINK

Data publikacji: 07/01/2021

Luty będzie w naszej bibliotece miesiącem poświęconym kulturze i literaturze japońskiej. W związku z tym czytelnicy z Dyskusyjnego Klubu Książki postanowili jako następną wybrać lekturę z kraju kwitnącej wiśni.

W drugi worek lutego, 9.02.2021 o godzinie 18:00, spotkamy się aby porozmawiać o książce “Norwegian Wood” Harukiego Murakamiego.

“Akcję umieścił autor w późnych latach 60-tych, symbolem etosu tych lat jest tytułowa piosenka Beatlesów “Norwegian Wood”. Bohaterem jest młody człowiek Toru, zafascynowany piękną Naoko. Ich uczucie jest obciążone samobójczą śmiercią wspólnego przyjaciela i słabą konstrukcją psychiczną Naoko. Dramatyczne przeżycia bohaterów robią na czytelniku duże wrażenie.” – opis z lubimyczytać.pl

Serdecznie zapraszamy na spotkanie oraz do dołączenia do naszej Facebookowej grupy, gdzie na bieżąco publikujemy wszystkie informacje związane z naszym Klubem: Facebook DKK Piaseczno

Spotkanie odbędzie się za pomocą aplikacji Skype. Aby dołączyć do spotkania KLIKNIJ TUTAJ

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl